Yumurtaları yerleştirme şekliniz karakteriniz hakkında bok şeyler söylüyor…

Kalan yumurtaları bir kartona yerleştirmeniz gerektiğini düşünün. Yumurtalarınızı nasıl bıraktığınız psikolojik özelliklerinizi belirler.
Yumurtaları nasıl bıraktığınıza dair test karakterinizi belirleyecek:

Kalan tüm yumurtalar kutunun sol veya sağ tarafında iki sıra halinde kompakt bir şekilde birinsi resimdeki gibi istiflenirse, bu sizin önemli organizasyon becerilerine sahip bir kişi olduğunuzu gösterir. Ek olarak, böyle bir kişi, iyi gelişmiş bir mantık ve analitik zihin ile karakterize edilir. Bu tür insanlar ısrarcı ve amaçlıdır. Bu tür insanları harekete geçmekten alıkoyan ise bilgi toplama tutkuları ve öğrenme arzularıdır. Psikologlar, hedeflerine ulaşmak için bu tür insanlara bilgiye olan susuzluklarını zamanla azaltmalarını ve hedeflerine ulaşmak için meşgul olmalarını tavsiye ediyor.

İkinci resimde olduğu gibi yumurtaların tek sıra halinde dizilmesi size daha doğru geliyorsa, muhtemelen çok esnek bir insansınızdır. Bu tür insanlar zorluklar arasında manevra yapmayı, çatışmalardan ve ciddi sorunlardan kaçınmayı başarırlar. Zihniyetin esnekliği, her şeyin onlara karşı istiflenmiş gibi göründüğü koşullarda her zaman en iyi seçeneği bulmalarına, büyümelerine ve gelişmelerine olanak tanır.

Üçüncü resimdeki gibi yumurtaları kartonun ortasına iki sıra halinde yerleştiriyorsanız bu sizin kararlı bir insan olduğunuzu gösterir. Tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz, bilinçli olarak hedefinize doğru ilerliyorsunuz ve başkalarına da liderlik ediyorsunuz. Liderlik becerileri çeşitli alanlarda başarıya ulaşmanıza yardımcı olur. Sizin için asıl önemli olan doğru hedefleri seçmek ve belirlemektir. Ve planın uygulanmasında herhangi bir sorun olmamalıdır. Sonuçta, daha iyi sonuçlar elde etmek için gerekli tüm niteliklere zaten sahipsiniz. Geriye sadece net bir plan oluşturmak ve harekete geçmek kalıyor.

Yumurtaları dördüncü resimdeki gibi dama tahtası şeklinde dizmeyi tercih ederseniz, bu yaratıcı bir doğaya işaret eder. Tek bir yerde oturamazsınız. Bu nedenle aylarca aynı şirkette çalışmak size göre değil. Çeşitli görev ve aktivitelerden hoşlanırsınız ve her gün çeşitli şeyler yapmaktan hoşlanırsınız. Aynı zamanda sevdiklerinizle vakit geçirmeyi de başarırsınız. Sizin gibi yaratıcı insanların yeteneklerini daha da geliştirmeleri gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir