Eğlenceli Bir Akşam İçin Partnerinizle Yapabileceğiniz 10 Şey

Partnerinizle eğlenceli ve keyif dolu bir akşam geçirmek istiyorsanız öneri listemize hoş geldiniz! Gelin birlikte neler yapabileceğinizin önerilerini inceleyelim!

1. Spa gecesi

Evde spa günü düzenleyebilir, birlikte masaj yapabilir veya birbirinize bakım uygulamaları yapabilirsiniz. Hem geceniz daha romantik bir hal alır hem de rahatladığınız, hayatın yükünü bir kenara bıraktığınız hoş bir etkinlik olabilir.

2. Akşam müze gezisi

Bazı müzeler özel günlerde veya haftalarda akşamları da açık oluyor. Akşam vakti sanat veya arkeoloji müzesini gezebilir, alışılmışın dışında keyifli bir etkinlik ile unutulmaz anlar biriktirebilirsiniz.

3. Gece yürüyüşü

Hava güzelse veya karlıysa güzel bir rota hazırlayarak gece yürüyüşe çıkabilirsiniz. Dilerseniz gece pikniği bile yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan rahat kıyafetler ve sandviç!

4. Temasal yemek pişirme

Klasik yemek pişirme akşamlarını daha eğlenceli bir hale getirmek için belirli temalar seçebilirsiniz. Ülkelere göre farklı mutfaklarla ilerleyebilir veya daha fantastik yemekler yapabilirsiniz. Hatta birbirinizle de yarışarak evde yemek yarışması düzenleyip eğlenebilirsiniz.

5. Karaoke

Karaoke yapmak için illa bir yere gitmenize gerek yok. Evde de birkaç eksik ekipmanı alarak karaoke yapabilir hatta daha özgürce eğlenebilirsiniz. İş daha komik bir hale gelsin istiyorsanız daha komik şarkılar seçebilirsiniz.

6. Bilgi yarışması

İster arkadaşlarınızla ister baş başa önceden hazırladığınız sorularla ve belirlediğiniz ödüllerle minik bir bilgi yarışması düzenleyebilirsiniz. Klasik akşamlardansa hem bir şeyler öğrendiğiniz hem de birbirinizle yarıştığınız bu etkinlik oldukça keyifli olacaktır.

7. Dans gecesi

Bir dans kursuna gidebilir veya düzenli olarak evde dans geceleri düzenleyerek kendi pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Hem birlikte dans ederek daha da yakınlaşabilir hem de oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tango gibi daha aşk dolu danslarla da aranızdaki çekimi artırabilirsiniz.

8. Yatak odası oyunları

Yetişkin oyunları veya sürprizlerle yatak odası deneyimini daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Hatta partnerinize sürpriz yaparak yatak odasını oyun dünyanıza uygun hale de getirerek onu şaşırtabilirsiniz.

9. Fantezi oyunları

Hem fantezilerinizi açıkça konuştuğunuz hem de bunun üzerine vakit geçirdiğiniz bir gece yaparak aranızdaki çekimi çok daha üst seviyelere çıkararak unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz. Unutmayın burada açık iletişim oldukça önemli!

10. Evde piknik

‘Indoor piknik’ olarak da geçen bu konseptte evin salonunu veya yatak odasını romantik şekilde dekore ederek piknik havası verebilir, içecekleri ve filmi hazırlayıp oldukça romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Özellikle soğuk havalarda çok keyifli olacağına eminiz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir