Turizm Cennetinde Sapık Dehşeti! Kadınların Önünde Mastürbasyon Yapan Sapık Tutuklandı

Yunanistan’da bir tatil beldesinde yaşanan olay pes dedirtti. Amerikalı olduğu öğrenilen 32 yaşındaki bir turist sahilde çıplak gezip, kadınlara bakarak mastürbasyon yaptı. Şikayet üzerine yalanan şahıs tutuklandı.

Yunanistan’a bağlı Gavdos Adası, Amerikalı bir sapığın hareketleriyle gündeme geldi.

32 yaşındaki sapık, Perşembe günü sabah saatlerinde halkın içinde mastürbasyon yaparken görüldü. Adadaki tatilciler 32 yaşındaki Amerikalıdan şikayetçi oldular.

Cumhuriyet’in Hellas Post’tan aktardığı, haberine göre Amerikalı turist tatilcilerden birinin evine girmeye çalıştı. O sırada 2 kızıyla birlikte evde olan Yunan çift, şahsın yaşadıkları eve girmesi nedeniyle şahsa karşı dava açtı.

Tutuklama sırasında polis görevlilerini de darp eden sapık, “resmi ve adli kişilere karşı şiddet”, “yasadışı şiddet” ve “cinsel terbiyeye hakaret” suçlamalarıyla tutuklandı.

Adanın belediye başkanı Lilian Stefanaki, Yunan medyasına konuştu. Stefanaki, “Bu adam Ağustos ayının başında geldi ve kamp yapıyordu. Fakat genç kadınların önünde mastürbasyon yaparken görüntülendi ve bu sebeple şikayet edildi” dedi. 

Stefanaki, ismi açıklanmayan adamın bir eve girerek evde bulunan kadına tecavüz etmeye kalkıştığını da söyledi. Adamın uyuşturucu ya da bir ilacın tesiri altında olduğu belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir