Kaya Çilingiroğlu spor salonunda yumruk yedi, Hülya Avşar’ın canı yandı: Gelmeyeyim oraya!

Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar, 1997 yılında nikâh masasına oturmuş, magazin dünyasının gözde çiftlerinden olmuştu. İkili, Çilingiroğlu’nun eşini Feraye Tanyolaç ile aldattığı iddiaları sonrası 2005’te yollarını ayırmuştı. 2009’da Tanyolaç’la dünyaevine giren Çilingiroğlu, 2014’te ikinci kez boşanmıştı.

“SERVETİM”

Kaya Çilingiroğlu, 31 Ağustos’ta çocuklarıyla fotoğrafını, kalp emojisi ve “Servetim” mesajıyla sosyal medyada paylaşmıştı. Çilingiroğlu’nun gönderisi çok sayıda beğeni ve yorum almıştı. Neşelerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Çilingiroğlu Ailesi’nden Zehra ve Hüseyin Kaya’nın, babalarının boyuna yetişmesi dikkatlerden kaçmamıştı.

KENDİNİ YUMRUKLATTI

Formuna çok dikkat eden Kaya Çilingiroğlu dün spor salonundaydı. Ünlü isim, iki boks hocasına kendini yumruklattı. Özellikle karın bölgesine vurdurdu. Hocaları da 3-5 yumrukla yetinmedi hani, giriştiler resmen! Kaya Çilingiroğlu, “En efektif mide antrenmanı, tavsiye ederim” dedi.

İÇİ CIZ ETTİ

Kaya’nın paylaştığı videoyu izleyen eski eşi Hülya Avşar’ın içi cız etti! “Amanın! Gelmeyeyim oraya İbo, Bektaş. Benim canım yandı” yorumunu yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir